קוסם לכנסים באירועים עסקיים:

תכנון כנס יכול להיות משימה תובענית, בין אם זו חתונה, אירוע חברה, אירועים עסקיים או מסיבה פרטית. ארגון הבידור שעשוי להיות מתאים לכל אחד, יכול להיות קשה, במיוחד אם יש לך מגוון של גילאים באירוע הגדול הזה.

שכירת קוסם לכנסים הוא הפתרון לבעיות הבידור שלך;

גיא ברכה נחשב לקוסם לכנסים מוערך היטב. ברוב המקרים, קוסמי הבידור משמשים בעיקר בהנחיות של ערבי גאלה, מסיבות וגם בערבי מכירות לצד כנסים וימי עיון שונים של חברות שונות במשק.

רוב הקוסמים למבוגרים הם מקצוענים ולבושים בד"כ היטב בחליפה שחורה ומחויטת, עניבה ונעליים מצוחצחות.

אלו הן הסיבות העיקריות מדוע כדאי לכם לשכור קוסם לכנסים:

 

  1. הם מבדרים קבוצות גדולות של אנשים בכנסים, כמו גם קבוצות קטנות –

אם עליך לארגן אירוע גדול, למשל כנס חברה או אולי חתונה גדולה מאוד, ייתכן שיהיה עליך להכניס אלמנט של בידור כדי לסייע בזרימת האווירה ולשמור על עניין רב בקרב הקהל שלך.

קוסמים לכנסים יציעו הופעות בידור לקהלים גדולים של גילאים שונים, החל מטריקים, קסמים, וכלה במנטלזים וקריאת מחשבות חיה. ההופעות האלה מהפנטות קהלים, ומותירות אותם ביראת כבוד למיומנויות העצומות של הקוסמים. דבר זה מייצר שיחות סלון לאחר האירוע וגם במהלכו.

  1. מונעים שעמום ו"זמן מת" –

במהלך כנסים גדולים וקטנים, יש תמיד רגעים של זמן מת, שבו מסדרים למשל את אולם הכנסים מחדש, או רגע שבו האורחים מצפים לארוחת הצהריים שלהם שתצא החוצה, ועוד.

אם אתה מארגן כנס, הדבר האחרון שאתה רוצה עבור האורחים שלך או עבור נציגיהם הוא שיהיו רגעי שעמום וחסר מעש. שכירת שירותיו של קוסם קלוז אפ או קוסם לכנסים, יבטיחו כי האורחים שלכם ייראו במשך כל ימי הכנס קסמים מדהימים וקטעי טלפתיה ומנטליזם אשר יתבצעו בפניהם, לעתים קרובות באמצעות קלפים, מטבעות ושאר חפצים שונים ומגוונים השייכים לקהל, כולל שעונים וטבעות.

  1. הם מתערבבים עם הקהל –

להעסיק היום קוסם מודרני עבור ועידה או כנס, לא תמיד אומר שהם צריכים לעלות לבמה ולהוציא שפן מתוך הכובע, שכן זה מיושן מאוד. הקוסם המודרני יתערבב עם הקהל, יציג קסמים מקרוב עבור כל הסוגים והגדלים של הקהלים והצופים, ויותיר אותם בהלם ויראת כבוד של "כיצד קסם כזה אפשרי בכלל?" קוסם מוסמך ומקצועי יתהלך לו לאורך הכנס בין האנשים וידהים אותם עם קסמים ואשליות ויגרום להם להימשך אליו.

  1. טוב לכל הגילאים –

קוסם טוב הוא באמת שחקן צוות מוצק; לרוב הקוסמים למבוגרים יש חומר המתאים למבוגרים וילדים, וחומרים אחרים המיועדים במיוחד לילדים. זה עושה אותם מתאימים לחתונות, כנסים, אירועים בהם יש אורחים מכל הגילאים השונים.

  1. משהו אחר –

בכנסים רבים, יש באמת את דרך הבידור הרגילה, אשר לעתים קרובות מורכבת מ DJ, זמר או זמרת, להקה ועוד אטרקציות מבוססת מוסיקה. שכירת אטרקציה בידורית כגון קוסם לכנסים, היא אשר קובעת את האירוע שלך מלבד הקהל. זה לא אומר שהקוסמים יכולים בהכרח להחליף את המוזיקה, אבל קוסמים יכולים להשלים את זה באופן חיובי. שכירת שרותיו של קוסם הכנס שלך יוסיף מקוריות לכנסים קטנים וגדולים, ויוודאו כי האורחים יחזרו הביתה עם משהו לדבר עליו ולזכור.

העסקת קוסם למבוגרים היא לעתים קרובות דרך נהדרת שבה אתה יכול לעשות אירוע אמיתי, פנטסטי ובלתי נשכח עבור כל הנוכחים. תמיד כדאי להשתמש בקוסם בעל שם טוב בתחום, שאתה יכול להיות סמוך ובטוח על האיכות שלו.

גיא ברכה ייקח את האירוע שלך לרמה אחרת. עם יותר משני עשורים של ניסיון בבידור, הפקה וייעוץ לאירועים וכנסים עסקיים, אתה תיהנה מתשומת הלב שלו לפרטים, לתובנות ולמודעות שלו שאפשר ללמוד רק ממאות מופעים כפי שגיא צבר.

כוחו הבלתי יאומן להסתגל להודעות של הרגע האחרון, התזמון החד שלו, וחשוב יותר היכולת שלו לעבוד בקבוצה גדולה – נותנים לו את הזכות וההכשר להופיע.

אם אתה רוצה מקצוען אמיתי בכל מובן המילה, שחקן מיומן בתחום, מישהו שנולד לבדר, אדם שיכול לצפות בעיות עוד הרבה לפני שהן נולדו, מישהו שקל לעשות איתו עסקים –  אתה רוצה לשכור את שירותיו של גיא ברכה.