מופע טלפתיה לקד

קוסם למבוגרים לאירועי קד"מ, וקסמי קלוז אפ ב אירועים עסקיים

 

 

הכוונה בסוג כזה של מופע – קסמי קלוז אפ – היא קוסם למבוגרים שמסתובב באירוע שלכם בין האנשים והשולחנות, ומטרתו היא להדהים ולבדר אנשים במעגלי רדיוס קטנים יחסית. דבר הנותן תחושה אינטימית יותר בין האמן לקהל ומאפשר להם ממש "לגעת" בקסם תרתי משמע.

 

למגזר העסקי:
החל מאירועי קד"מ (קידום מכירות) של אירועים עסקיים, תערוכות, השקות וכנסים, ועד לימיי גיבוש וכייף לעובדים.
אם אתם רוצים להפוך את אירוע הקד"מ שלכם או ההשקה של מוצר מסוים של חברתכם לאירוע מוצלח – גיא ברכה הקוסם הוא התשובה שלכם. במילים אחרות, גיא יגרום לאורחים שלכם לא רק ליהנות מהאירוע עצמו, אלא גם להתבדר מהקסמים המדהימים שלו וגם להיחשף למסרים השיווקיים שחברתכם רוצה להעביר.
בפגישת עבודה אחת (או יותר אם צריך) עם מחלקת השיווק והמכירות או מחלקת המרקום, גיא לומד את החומר – ויוצאים לדרך. גיא כבר ידאג באירוע להדגיש את המסרים השיווקיים שחברתכם רוצה להעביר. כל זאת דרך הקסמים, הפעלת האנשים והמון צחוק. כך שהמסר אותו אתם רוצים להעביר ללקוחותיכם – ייחרט להם בזיכרון.
בין החברות שכבר חוו סוג כזה של מופע – פלאפון, פריגת, טויוטה, מטה כחול לבן ועוד.

 

למגזר הפרטי:
החל מאירועים פרטיים כמו חתונה, ימי הולדת לבעל או לאישה, מסיבות קוקטייל שונות, ועד לאירועי חוצות רבי משתתפים – גיא מסתובב ומתערבב בין האורחים ומטריף אותם בקסמים "אחד על אחד". החל מקלפים, מטבעות, פלאפונים, חפצים שזזים מעצמם ומרחפים באוויר ועד לקריאת מחשבות וטלפתיה.
בשורה התחתונה, מה שהכי חשוב לגיא, זה שהאורחים שלכם בזמן האירוע, ייהנו מכל רגע, לא ישתעממו מאף רגע ואם גם אפשר יצחקו מרגע לרגע.

לקוחות עסקיים שחוו קסמים בגובה העיניים מספרים:
"תודה רבה לעשרות המתווכים והאורחים המכובדים שטרחו והגיעו ממש לפני ערב החג להרמת כוסית חגיגית בסימן שיתופי הפעולה. תודה מיוחדת לקוסם ואמן החושים הגדול מכולם – גיא ברכה – שהקסים והדהים את האורחים בקריאת מחשבות ועוד, ותרם המון לאווירה הכייפית והמיוחדת שהייתה. אין כמוך!"
אוהבים ומעריכים, שרון ודרור בוקצ'ין – רימקס נכסים.
___________________________________

"ברצוני להודות לך באופן אישי בשמי ובשם כלל עובדי חברת בון טור, על ערב פורים קסום, הנחייה, הופעה, שירה וכמובן קסמים! תרומתך להצלחת הערב הייתה משמעותית, וחברת אלינו כאחד משלנו".
ציפי מועלם – מנהלת משאבי אנוש, חברת הנסיעות בונטור.
___________________________________

"ברצוני להמליץ על אמן החושים גיא ברכה אשר נתן אצלנו בחברת אמונטייז הופעה מעולה ומהפנטת והסתובב בין העובדים ועשה קסמים. העובדים היו מאוד מרוצים ונלהבים. אנו מאוד ממליצים על המופע של גיא ברכה. איש מאוד נחמד וחביב שעשה לנו שמח בפורים.
בברכה, מורן סטולפר – מנהלת משרד
Amonetize
___________________________________

 

  • לקריאת המלצות נוספות – כנסו לכפתור ה"המלצות" שלמעלה.
  • לצפייה בקטעים של קסמים בין השולחנות וקסמי קלוז אפ כנסו לכפתור הגלריה שלמעלה (גלריית וידאו).