קוסם לבר מצווה

אמן חושים בחגיגת בר ובת מצווה

 

אירוע בת מצווה או בר מצווה הוא אינו דבר של מה בכך. ולכן כדאי לתת למישהו עם וותק וניסיון מוכחים של שנים, לעזור בהפקה של אירוע שכזה שהוא פעם בחיים!
לגיא ברכה – מנטליסט ואמן על חושי, מופע חושים מיוחד איתו הוא מופיע בבר ובת מצווה בלבד, ועליו הוא אף זכה בפרס "האמן המבצע" לשנת 2017 מא.מ.י. (אגודת אמני ישראל). כמו כן, מלווה גיא את כל קבלת הפנים של האירוע בקסמי קלוז אפ (אחד על אחד) בין האורחים שלכם.

התכנית של גיא אמן על חושי במהלך הערב מחולקת כך: 

בחלק הראשון מסתובב גיא בזמן קבלת הפנים בין אורחיכם למשך כשעה וחצי, ומפליא בקסמי תקריב (אחד על אחד) בין השולחנות, על הבר וסתם בעמידה בין האנשים. המוטו העיקרי של גיא הוא להדהים ולהצחיק את באי האירוע שלכם, בעזרת קסמים, קלפים, טלפתיה, קריאת מחשבות, טלקינזיס (הזזת חפצים בעזרת המחשבה) ועוד מלא דברים מעוררי השתאות ותדהמה.

החלק השני של גיא קורה מייד בתום המנה העיקרית (או מנת הביניים אם יש) – וזה מופע בידור על חושי בן כ- 45 דקות המשתף את כל בני המשפחה (אם רוצים כמובן) והחברים של הילד או הילדה. גולת הכותרת של מופע זה – הוא הקטעים המיוחדים ש"תופר" גיא במיוחד עבור הילד או הילדה, והקשורים לחיים שלהם. בנוסף מכין גיא, עוד הפתעות נוספות עבור החתן או הכלה, שהשתיקה יפה להן בשלב זה, ונאמרות אך ורק בשיחה אישית עם ההורים.

משפחות שחגגו בר מצווה ובת מצווה עם גיא מספרות:

"לגיא הקוסם הכי מדהים שיש! תודה רבה על אירוע שלא ישכח – בת המצווה של שי – כרגיל, אתה מדהים ומשאיר את האנשים פעורי פה. כל אירוע מקבל חיים חדשים כשאתה מופיע בו – תמשיך להצליח בגדול. ממליצה בחום על גיא – אירוע שלישי שהוא מופיע אצלנו."
שרון בוקצ'ין – רימקס נכסים.
______________________________

"גיא היקר, בוקר אור. היה מצוין, קיבלנו שבחים רבים ותשבחות על מופע החושים והטלפתיה שלך אתמול בבר מצווה של יהב. היה מהנה ומבדר. תודה רבה וכל הכבוד."
משפחת פנחס מחולון.
______________________________

"לגיא המקסים, העברת ערב נפלא בבת המצווה של גאיה, מקצועי ומושקע לגמרי. כולם ביקשו לדעת איך הגעתי אליך. המון תודה ותמשיך לעשות חיל!"
דולי שמר מרחובות.
______________________________
 

  • לקריאת המלצות נוספות – כנסו לכפתור ה"המלצות" שלמעלה.
  • צפו בסרטונים מתוך מופע בר מצווה או בת מצווה בכפתור הגלריה שלמעלה (גלריית וידאו).
  • לשם הבהרה בלבד, חשוב לציין כי גיא איננו די.ג'יי, ואינו נותן שירותי הגברה ומוסיקה לאירוע.