מופע טלפתיה

"החוש האישי" – מופע חושים וטלפתיה בידורי ב אירועים עסקיים

 

שעה ורבע של הנאה צרופה ומחשמלת במופע חושים וטלפתיה בידורי.
מתי בפעם האחרונה באמת התרגשת ממופע בידור טוב?
מתי בפעם האחרונה יצאת לא רק עם חיוך על הפנים, אלא גם עם המון סימני שאלה ותחושה של
"איך לעזאזל זה יכול להיות?!"

 

לאחר יותר מעשור של אין ספור הופעות באירועים עסקיים מול המגזר הפרטי והעסקי, אמן החושים והטלפתיה גיא ברכה – זוכה פרס "האמן המבצע" לשנת 2017 מא.מ.י. (אגודת אמני ישראל) – גאה להציג במופע שלו "החוש האישי", את מיטב החומרים מעולם הבידור בתחום המנטליזם והטלפתיה.
במהלך המופע קורא גיא מילים מתוך ספר סגור, מעביר אנרגיות ותחושות שונות בין אנשים, קורא מחשבות, שותל מחשבות, ובקטע ייחודי נוסף הוא מצליח לנגן שיר שמישהו רק זמזם בראש! ואם כל זה לא מספיק, אז במשחק של "רולטה רוסית" מסכן גיא את כפות ידיו עם סכיני קצבים ועיניים קשורות.
אבל למה לחשוף כבר עכשיו את כל ההפתעות?

 

גיא משתמש במופע שלו בשיטות הלקוחות מעולם הפסיכולוגיה, הדמיון המודרך והסוגסטיה. כל זאת בהרבה הומור, רוח צעירה, חן וקסם אישי. כל מופע מתוכנן ומותאם מראש לפי אופי הקהל וההקשר התרבותי שלו, כך שכל מופע שונה מקודמו. בואו לגרות את כל החושים שלכם במופע טלפתיה ייחודי מסוגו, שלא ישאיר אתכם אדישים.

 

התחזית – צפו להיות מופתעים!

 

לקוחות שצפו במופע מספרים:
"ברצוני לשתף על החוויה המדהימה שעברנו כל עובדי רפא"ל, במופע הטלפתיה של אמן החושים גיא ברכה. המופע אכן היה סוחף ומחשמל כפי שהובטח, מצחיק, מבדר ומשעשע, אך מעל לכל – מדהים ועוצר נשימה! המופע יצר גיבוש בין עובדי החברה שנטלו בו חלק פעיל.
אני ממליצה בחום על המופע של גיא."
עירית שחם – מנהלת אירועים בחברת רפא"ל.
___________________________________

"גם ההנחיה שלך לאורך כל הערב הייתה אלגנטית ואינטליגנטית בו זמנית, וגם המופע המרכזי שלך היה מרתק, מדהים ומצחיק. הצלחת להדהים את כל באי הכנס ואפילו את מנכ"ל החברה הציניקן. ניכר שהושקע במופע ובהנחיה מחשבה, תכנון ויצירתיות רבים. אני רוצה להודות לך מקרב לב על כנס הלקוחות השנתי שלנו בו נטלת חלק לא מבוטל."
סמנכ"ל מסג'נט מקבוצת עידור.
___________________________________

"Guy always done great shows for both children and adults and I know his audiences have thoroughly enjoyed his performances. 
He has a very engaging personality and provides lots of fun and mystery".
אופיר טורס, מחלקת תיירות חוץ.

___________________________________

"בפסח האחרון הוחלט בחברת הורייזון לערוך אירוע במתכונת שונה מהרגיל, לשם כך הוזמן גיא ברכה להציג את מופע החושים שלו. בהופעתו ריתק גיא את המשתתפים, המופע הוגש בצורה הומוריסטית ומהפנת ועל כן עלו תהיות רבות: "איך הוא עשה את זה… ואיך הוא ידע וכו…". שמחנו מאוד לארח אותך באירוע זה ונשמח להמשך שיתוף פעולה בעתיד."
מנהלת משאבי אנוש, חברת הורייזון טכנולוגיות בע"מ.
___________________________________

  • לקריאת המלצות נוספות – כנסו לכפתור ה"המלצות" שלמעלה.
  • משך המופע הוא כשעה ורבע ומיועד לערבי גיבוש וכייף של עובדים, כנסים וימי עיון, חוגי בית, ימי הולדת חגיגיים של סגירת עשור ועוד.
  • צפו בסרטונים מתוך המופע "החוש האישי" של גיא בכפתור הגלריה שלמעלה (גלריית וידאו).
  • המופע כולל תפאורת גב במה במידת הצורך ומערכת הגברה מקצועית.