הנחיית כנסים ואירועים עסקיים

הנחיית כנסים עבור אירועים עסקיים

גיא ברכה – זוכה פרס "האמן המבצע" לשנת 2017 מא.מ.י. (אגודת אמני ישראל), הוא גם מנחה מקצועי של כנסים באירועים עסקיים.

הנחייה של כנס עסקי או מקצועי הוא אינו דבר של מה בכך, גם אם לעיתים ניראה כך הדבר מצידו של הלקוח.
הנחייה טובה דורשת גם קול נעים ורדיופוני, גם עברית מוקפדת ושפה גבוהה, גם נוכחות בימתית, גם כימיה טובה עם קהל גדול, גם הומור משובח וקסם אישי. כל זאת ועוד מעניקים לגיא את הזכות וההנאה להנחות כנסים. עסקים רבים וחברות שונות במשק מבקשות מגיא ברכה להנחות להם את הכנס העסקי או את הוועידה העסקית שלהם.

 

לגיא המנטליסט ניסיון מוכח בשטח של הנחיית השתלמויות שונות, ימי עיון של חברות, או סתם כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים. גם של חברות וגם של אנשים פרטיים. הסגנון הייחודי שלו כמנחה כנסים עסקיים מתאפיינת עם הרבה הומור, תחכום, חן וקסם אישי.

ההנחיה אינה מתבצעת כלאחר יד, אלא רק לאחר שישב גיא עם הלקוח ובנה ביחד איתו את הלו"ז של אותו כנס, את דברי הקישור, וערכו ביחד בצורה הטובה ביותר את הליין אפ של הכנס.

את ההנחיה של הכנס ודברי הקישור מגיש גיא בחלקם עם תיבול של קטעי טלפתיה שונים הומוריסטיים, והפעלת קהל משעשעת המתאימה לקהל גדול של 500 איש ויותר. לעיתים משלב גיא חיקויים של זמרים מפורסמים אם אופי האירוע מאפשר זאת.

אין ספק שההנחיה המקצועית של גיא ברכה תשדרג לכם את האירוע או את הכנס העסקי שלכם, מדבר יבש ומשעמם אולי, לדבר מקצועי המלא קסם והומור. דבר שיגרום לבאי הכנס שלכם לשהות בכייף באותו כנס או יום עיון גם אם הוא מתפרס על פני מספר ימים.

יתירה מכך, ההשקעה בהנחיה טובה, מקצועית ומשעשעת – תיחרט בזיכרון של באי הכנס שלכם כחוויה חיובית ומהנה שהיה שווה לבוא אליו, שיקושר תמיד עם אותה החברה המארחת ושעוד ידובר בו בעתיד.

 

בין החברות להם הנחה גיא את הכנס השנתי, ועליו גם תוכלו לקרוא את מכתבי התודה שכתבו לו בכפתור ההמלצות, הם חברת התקשורת הבינלאומית Radwin , חברת הנופש והתיירות אופיר טורס, מטה כחול לבן, התאחדות התעשיינים, חברת הנסיעות בונטור ועוד.

 

לקוחות שגיא הנחה להם את הכנס מספרים:

"חברת ראדווין מודה לגיא על מאמציו ויכולתו המופלאה בהעברת ההרצאות וקטעי הקישור באנגלית בסמינר השנתי שלנו. גיא למד על חברת ראדווין והיה מודע היטב לכל הפרטים כדי שיוכל להעביר זאת בצורה המקצועית ביותר. שמחנו לארח אותך וסמינר זה הוכתר כאחד מהסמינרים הטובים ביותר שהיו לראדווין ב- 5 השנים האחרונות."
Commercial Manager Americas, Radwin L.T.D
___________________________________

"ברצוני להודות לך באופן אישי בשמי ושבם כלל עובדי חברת בון טור, על ערב פורים קסום, הנחייה, הופעה, שירה וכמובן קסמים! תרומתך להצלחת הערב הייתה משמעותית, וחברת אלינו כאחד משלנו".
ציפי מועלם – מנהלת משאבי אנוש, חברת בונטור.
___________________________________

"חלקך המרכזי והמשמעותי כמנחה – תרמה רבות להצלחה האדירה של המופע.
תכנון הערב התנהל בצורה מסודרת ומאורגנת, מקצועית ואיכותית."
מנהל אגף התרבות – עיריית פ"ת.
___________________________________

"במהלך השנים האחרונות חברת אדיוסיסטמס בע"מ מפיקה את הכנסים כחול – לבן מטעם משרד הכלכלה. לשם כך היא שוכרת את שירותיו של גיא ברכה, אשר מנחה את הכנסים, מפעיל את הקהל, מבדר אותם ומותיר אותם תמיד פעורי פה והמומים. אנו ממליצים על גיא ברכה בחום אשר תמיד מספק את הסחורה."
זהבה אסא אדם – מנכלי"ת אדיוסיסטמס בע"מ.
___________________________________

 

 

  • לקריאת המלצות נוספות – כנסו לכפתור ה"המלצות" שלמעלה.
  • לצפייה בקליפ הנחיה של גיא כנסו לכפתור "גלריית וידאו" שלמעלה.
  • לצפייה בתמונות מתוך הנחיה של כנסים שונים כנסו לכפתור הגלריה שלמעלה (גלריית תמונות).